Zajęcia Taneczne

Brzdące Ogólnorozwojowe

Zajęcia taneczne polegające na rozwijaniu ogólnej sprawności fizycznej,  nauki rytmiki, krótkich choreografii tanecznych i przede wszystkim na dobrej zabawie, aby dziecko chciało przychodzić na zajęcia z własnej woli.  Dzieci na zajęciach poznają podstawowe kroki tańców z różnych styli tanecznych.

Brzdące - Balet

Taniec klasyczny pozytywnie wpływa na koordynację ruchową, równowagę, prawidłową postawę ciała a także pobudza wyobraźnie i kreatywność dziecka. Na zajęciach dzieci poznają podstawowe kroki tańca klasycznego, uczą się obrotów oraz krótkich choreografii przy akompaniamencie muzyki klasycznej.

Taniec towarzyski Dzieci Szkolne

Zajęcia taneczne polegające na nauce kroków i figur podstawowych w tańcach takich jak: samba, cha-cha, jive, walc angielski, quickstep. Pary i solistki przygotowywane są do udziału w turniejach tańca.

Grupa Turniejowa 

Jest to grupa dzieci, młodzieży i dorosłych trenujących taniec turniejowy (sportowy) przeznaczony dla tych najbardziej uzdolnionych, którzy pragną rywalizować na turniejach tańca z innymi parami z Polski i Świata. Nauczanie zawiera profesjonalny tok edukacji obejmujący amatorski ruch taneczny. Nauczanie tańca turniejowego obejmuje nie tylko zajęcia w grupie, ale także zajęcia indywidualne z trenerami Szkoły Tańca – „FABRYKA TAŃCA", oraz z konsultantami z kraju i zagranicy.W ramach zajęć grupowych realizujemy także specjalnie dobrane programy ćwiczeń baletowych oraz stretchingowych, które są nierozerwalnie związane ze sportowym tańcem turniejowym. To dzięki nim uczeń podnosi swój poziom tańca.

Hip-Hop 

Zajęcia Hip-hopu, które obudzą w dzieciach ich wewnętrzny potencjał taneczny. Niesamowite poczucie humoru prowadzącego, atmosfera, i zabawy, które wprowadza sprawi, że dziecko będzie chętnie uczęszczało na zajęcia, zyska nowe umiejętności, poprawi swoją kondycję fizyczną i zdobędzie nowe znajomości.

Cheerleaders

Łączy w sobie elementy akrobatyki, gimnastyki, hip-hopu i wielu innych stylów tanecznych. Jest to choreografia wykonywana w celu dopingowania zespołom sportowym podczas ich rywalizacji.  Chcesz dopingować swoją drużynę podczas imprez sportowych w naszej gminie? A może uczestniczyć w różnego rodzaju pokazach? Jeżeli tak to dołącz do nas!

 

Taniec Towarzyski Dla Dorosłych 

Taniec jest podziwiany od wieków. Teraz Ty możesz poznać magię jaką kryje w sobie właśnie taniec towarzyski. Na naszych zajęciach oferujemy naukę takich tańców jak: samba, chacha, rumba, tango, walc i wiele innych.... Do tańca towarzyskiego potrzebny jest partner/partnerka aczkolwiek jeśli go/jej nie posiadasz my zapewnimy Ci asystenta/tancerza. Zajęcia taneczne to również doskonała okazja do nawiązania nowych ciekawych znajomości. Przyjdź już dziś a niebawem przekonasz się jak taniec odmienił Twoje życie.

Bachata

Zmysłowy taniec wywodzący się z Dominikany. Towarzyszy mu muzyka romantyczna i rytmiczna. Dzięki prostej linii melodycznej gwarantujemy, że jest to taniec dla każdego.

Zobacz również:


Taneczne urodzinki dzieci

2 godziny animacji, układy taneczne w grupie z instruktorem...

zobacz więcej »


Pokazy taneczne

Para taneczna Jan i Luiza...

zobacz więcej »


 

 

Lekcje indywidualne

 

zobacz więcej »


Lekcje tańca dla par ślubnych

Przygotuj niesamowity i niezapomniany pierwszy taniec...

zobacz więcej »


Wynajem sal

Zapraszamy do skorzystania z oferty wynajęcia Naszych sal...

zobacz więcej »


Nasza oferta to szeroka paleta rozmaitych stylów:

  • tańca towarzyskiego, tańca współczesnego,
  • latino, jazzu,
  • hip-hop, breakdance,
  • zumba.

Zachęcamy do polubienia naszego profilu: