Zajęcia taneczne

Dzieci 3 - 4 lat - BRZDĄCE

Zajęcia taneczne polegające na rozwijaniu ogólnej sprawności fizycznej i przede wszystkim na dobrej zabawie, aby dziecko chciało przychodzić na zajęcia z własnej woli. Na tym etapie łączymy dzieci w pary i uczymy podstawowych kroków samby, cha-chy, jiva, merengue oraz walca angielskiego i quickstepa.

Instruktor: Joanna Grabowska

Taniec towarzyski(dzieci szkolne)- począkujące

Zajęcia taneczne polegające na nauce kroków i figur podstawowych w tańcach takich jak: samba, cha-cha, jive, walc angielski, quickstep. Na tym etapie nauki skupiamy się bardziej na technice tańca. Pary przygotowywane są do udziału w turniejach tańca.

Instruktor: Joanna Grabowska

Grupa Turniejowa - profi I i II 

Jest to grupa dzieci, młodzieży i dorosłych trenujących taniec turniejowy (sportowy) przeznaczony dla tych najbardziej uzdolnionych, którzy pragną rywalizować na turniejach tańca z innymi parami z Polski i Świata. Nauczanie zawiera profesjonalny tok edukacji obejmujący amatorski ruch taneczny.

Nauczanie tańca turniejowego obejmuje nie tylko zajęcia w grupie, ale także zajęcia indywidualne z trenerami Szkoły Tańca – „FABRYKA TAŃCA", oraz z konsultantami z kraju i zagranicy.

W ramach zajęć grupowych realizujemy także specjalnie dobrane programy ćwiczeń baletowych, oraz stretchingowych, które są nierozerwalnie związane z sportowym tańcem turniejowym. To dzięki nim uczeń podnosi swój poziom tańca.

Hip-Hop Dzieci Open / Freestyle

Jest to grupa przeznaczona dla dzieci już roztańczonych, które pod okiem instruktora będą mogy doskonalić swoje umiejętności. Hip Hop to niezwykle żywiołowy taniec który zadba o sprawność fizyczną dziecka, a także będzie kształtować poczucie rytmu, oraz rozwijać świadomość ciała. Dołączyć do tej grupy można w każdym momencie

Instruktor: Wojtek "WoCo" Krawczuk

Hip - Hop młodzież Open / Freestyle

W tej grupie zadbamy o ekspresję swobodnego ruchu, oraz będziemy Was zaskakiwać ciekawymi choreografiami. Siłą Waszą będzie przede wszystkim improwizacja i tworzenie własnego stylu bazującego na wielu różnych technikach tanecznych. Poczuj swoje ciało w rytmach Hip – Hopu. 
początkujący

Instruktor: Wojtek "WoCo" Krawczuk

Hip - Hop dzieci początkujące

Zajęcia Hip hopu dla najmłodszych, które obudzą w dzieciach ich wewnętrzny potencjał taneczny. Niesamowite poczucie humoru prowadzącego i atmosfera, zabawy, którą wprowadza sprawi, że diecko będzie chętnie uczęszczało na zajęcia, zyska nowe umiejętności, poprawi swoją kondycję fizyczna i zdobędzie nowe znajomości.

Instruktor: Wojtek "WoCo" Krawczuk

Breakdance dla najmłodszych 

Grupa wiekowa 4-6 lat. Na zajęciach dzieci poznawać będą elementy tańca breakdance. Ponadto ćwiczenia ogólnorozwojowe i elementy gimnastyczne prowadzone na specjalistycznym  podłożu (maty sportowe)

Instruktor: Kamil Lewandowski (bboy Pilot)

Breakdance młodzież 

Na pewno nie raz widzieliście ludzi, którzy wyginają swoje ciała na 100 różnych sposobów skaczą na rękach, a do tego jeszcze krecą się na głowie. Zastanawialiście się jak oni to robią? Jeśli Wy lub wasze dzieci chciałyby spróbować swoich sił w najbardziej wyzwolonym stylu tańca jakim jest break dance... Nic prostszego - wystarczy, że zapiszecie się do naszej fabryki. To właśnie na naszych zajęciach nauczycie się rytmiki, zwariowanych kroków, trudnych ewolucji akrobatycznych i figur, o których istnieniu nie mieliście nawet pojęcia. Jakość zajęć gwarantują instruktorzy z ponad 10 letnim stażem tanecznym, którzy swe umiejętności szlifowali nie tylko w Polsce, ale także w całej europie. Jeśli więc chcecie nauczyć się jak latać, bez pomocy skrzydeł to trafiliście pod właściwy adres.

Instruktor: Kamil Lewandowski (bboy Pilot)

Taniec Towarzyski Dla Dorosłych 

Taniec jest podziwiany od wieków. Teraz ty możesz poznać magię jaką kryje w sobie właśnie taniec towarzyski. Na naszych zajęciach oferujemy naukę takich tańców jak: samba, chacha, rumba, tango, walc i wiele innych.... Do tańca towarzyskiego potrzebny jest partner/partnerka aczkolwiek jeśli go/jej nie posiadasz my zapewnimy ci asystenta/tancerza. Zajęcia taneczne to również doskonała okazja do nawiązania nowych ciekawych znajomości .Przyjdź już dziś a niebawem przekonasz się jak taniec odmienił twoje życie.

Instruktor: Joanna Grabowska

Taniec Towarzyski Grupa Weekendowa 

Jest to grupa stworzona z myślą o tych, którzy w ciągu tygodnia są bardzo zapracowani i popołudnia wolą spędzać w zaciszu domowym.
Możesz poczuć magię tańca w niedzielne popołudnie. Jeżeli nie masz partnera, partnerki my zapewnimy Ci asystenta, tancerza, który z przyjemnością i uśmiechem na ustach będzie Ci towarzyszył podczas zajęć. Poznasz między innymi sambę, cha chę, rumbę, tango, walca oraz wiele innych tanców.
Zapisz się już teraz, a niedługo będziesz mógł wykorzystać swoje umiejętności na zbliżających się wielkimi krokami imprezach : andrzejkach, halloween, czy sylwestrze i karnawale.

Instruktor: Joanna Grabowska

Zumba 

To kombinacja fitnessu z tańcem, która łączy trening aerobikowy z podstawowymi krokami tańców karaibskich (merengue, calypso, reggae), latynoskich (samby, cza-czy, salsy, mambo), współczesnych (rock’n oll, jive, hip-hop, reggaeton) oraz etnicznych i użytkowych (tańca brzucha, afro, zorby, disco). Zajęcia składają się z szybkich i wolnych rytmów, stosowane kroki taneczne są łatwe do wykonania, które prowadzą do rzeźbienia sylwetki: pośladki, nogi, dolne partie pleców, brzuch i ramiona. Zajęcia mają charakter kondycyjny tak, więc gwarantujemy pozytywne zmęczenie i uśmiech na twarzy.

Instruktor:  Magdalna Adamowska

Zobacz również:


Taneczne urodzinki dzieci

2 godziny animacji, układy taneczne w grupie z instruktorem...

zobacz więcej »


Pokazy taneczne

Para taneczna Jan i Luiza...

zobacz więcej »


 

 

Lekcje indywidualne

 

zobacz więcej »


Lekcje tańca dla par ślubnych

Przygotuj niesamowity i niezapomniany pierwszy taniec...

zobacz więcej »


Wynajem sal

Zapraszamy do skorzystania z oferty wynajęcia Naszych sal...

zobacz więcej »


Nasza oferta to szeroka paleta rozmaitych stylów:

  • tańca towarzyskiego, tańca współczesnego,
  • latino, salsy, jazzu,
  • hip-hop, breakdance,
  • zumba.

Zachęcamy do polubienia naszego profilu: