Zajęcia Tanecze

Brzdące Ogólnorozwojowe

Zajęcia taneczne polegające na rozwijaniu ogólnej sprawności fizycznej,  nauki rytmiki, krótkich choreografii tanecznych i przede wszystkim na dobrej zabawie, aby dziecko chciało przychodzić na zajęcia z własnej woli.  Dzieci na zajęciach poznają podstawowe kroki tańców z różnych styli tanecznych.

Brzdące - Balet

Taniec klasyczny pozytywnie wpływa na koordynację ruchową, równowagę, prawidłową postawę ciała a także pobudza wyobraźnie i kreatywność dziecka. Na zajęciach dzieci poznają podstawowe kroki tańca klasycznego, uczą się obrotów oraz krótkich choreografii przy akompaniamencie muzyki klasycznej.

Taniec towarzyski Dzieci Szkolne

Zajęcia taneczne polegające na nauce kroków i figur podstawowych w tańcach takich jak: samba, cha-cha, jive, walc angielski, quickstep. Pary i solistki przygotowywane są do udziału w turniejach tańca.

Grupa Turniejowa - profi I i II 

Jest to grupa dzieci, młodzieży i dorosłych trenujących taniec turniejowy (sportowy) przeznaczony dla tych najbardziej uzdolnionych, którzy pragną rywalizować na turniejach tańca z innymi parami z Polski i Świata. Nauczanie zawiera profesjonalny tok edukacji obejmujący amatorski ruch taneczny. Nauczanie tańca turniejowego obejmuje nie tylko zajęcia w grupie, ale także zajęcia indywidualne z trenerami Szkoły Tańca – „FABRYKA TAŃCA", oraz z konsultantami z kraju i zagranicy.W ramach zajęć grupowych realizujemy także specjalnie dobrane programy ćwiczeń baletowych oraz stretchingowych, które są nierozerwalnie związane ze sportowym tańcem turniejowym. To dzięki nim uczeń podnosi swój poziom tańca.

Hip-Hop Def Crew

Jest to grupa przeznaczona dla dzieci już roztańczonych, które pod okiem instruktora będą mogły doskonalić swoje umiejętności. Hip Hop to niezwykle żywiołowy taniec, który zadba o sprawność fizyczną dziecka, a także będzie kształtować poczucie rytmu oraz rozwijać świadomość ciała. 

Hip-Hop młodzież Open/Freestyle

W tej grupie zadbamy o ekspresję swobodnego ruchu oraz będziemy Was zaskakiwać ciekawymi choreografiami. Siłą Waszą będzie przede wszystkim improwizacja i tworzenie własnego stylu bazującego na wielu różnych technikach tanecznych. Poczuj swoje ciało w rytmach Hip–Hopu. 

Breakdance dla najmłodszych 

Grupa wiekowa 4-6 lat. Na zajęciach dzieci poznawać będą elementy tańca breakdance. Ponadto ćwiczenia ogólnorozwojowe i elementy gimnastyczne prowadzone na specjalistycznym  podłożu (maty sportowe)

Breakdance młodzież  

Na pewno nie raz widzieliście ludzi, którzy wyginają swoje ciała na 100 różnych sposobów skaczą na rękach, a do tego jeszcze kręcą się na głowie. To właśnie na naszych zajęciach nauczycie się rytmiki, zwariowanych kroków, trudnych ewolucji akrobatycznych i figur, o których istnieniu nie mieliście nawet pojęcia. 

Taniec współczesny i jazzowy 

Taniec oparty na idei baletu, pozbawiony jednak jego sztywnych zasad, dzięki czemu stał się luźną formą tańca. Taniec ten w  szczególności kładzie nacisk na pokazanie emocji tancerza, stara się opowiedzieć odbiorcy pewną historię poprzez ruchy charakterystyczne dla rodzaju tej opowieści. W choreografii mogą mieć także miejsce elementy akrobatyki

Taniec Towarzyski Dla Dorosłych 

Taniec jest podziwiany od wieków. Teraz Ty możesz poznać magię jaką kryje w sobie właśnie taniec towarzyski. Na naszych zajęciach oferujemy naukę takich tańców jak: samba, chacha, rumba, tango, walc i wiele innych.... Do tańca towarzyskiego potrzebny jest partner/partnerka aczkolwiek jeśli go/jej nie posiadasz my zapewnimy Ci asystenta/tancerza. Zajęcia taneczne to również doskonała okazja do nawiązania nowych ciekawych znajomości. Przyjdź już dziś a niebawem przekonasz się jak taniec odmienił Twoje życie.

Taniec Towarzyski Grupa Weekendowa 

Jest to grupa stworzona z myślą o tych, którzy w ciągu tygodnia są bardzo zapracowani i popołudnia wolą spędzać w zaciszu domowym.
Możesz poczuć magię tańca w niedzielne popołudnie. Jeżeli nie masz partnera, partnerki my zapewnimy Ci asystenta, tancerza, który z przyjemnością i uśmiechem na ustach będzie Ci towarzyszył podczas zajęć. Poznasz między innymi sambę, cha chę, rumbę, tango, walca oraz wiele innych tanców.
Zapisz się już teraz, a niedługo będziesz mógł wykorzystać swoje umiejętności na zbliżających się wielkimi krokami imprezach : andrzejkach, halloween, czy sylwestrze i karnawale.

Taniec Towarzyski 50+

Zajęcia stworzone specjalnie dla osób aktywnych i nadal młodych duchem.  Zajęcia zarówno dla par jak i singli, którzy chcą odkryć tajniki tańców towarzyskich. Zajęcia prowadzone są w kameralnych grupach, co zwiększa komfort pracy jak i  pozwala na nawiązanie bliskich relacji z uczestnikami kursu, dostarcza energii  oraz rozwija umysł i ciało. Nie trzeba posiadać nadzwyczajnych umiejętności tanecznych, ani doświadczenia tanecznego, bo tańczyć może każdy i w każdym wieku. 

Salsa Cubana/Salsa Rueda

Salsa to jeden z najbardziej popularnych tańców latyno-amerykańskich łączący w sobie flirt jak i dobrą zabawę. Dzisiejsza salsa to gra między kobietą a mężczyzną. Ona kusi i uwodzi, On dominuje i prowadzi kobietę. Jeśli chcesz poznać nowych ludzi i razem z nimi wciągnąć się w wir latynoskich rytmów – to zajęcia dla Ciebie!

Joga Ashtanga

Ashtanga Joga Dynamiczna forma jogi, budujaca sile i elastycznosc. Praktyka polega na plynnym przechodzeniu miedzy pozycjami ulozonymi w stala sekwencje z naciskiem na koordynacje ruchu z oddechem. Praktyka Ashtanga jogi umozliwia w stosunkowo krotkim czasie osiagniecie zaawansowania. Wprowadzenie do Ashtanga jogi na zajeciach omawiane sa podstawy, a uczestnicy sa stopniowo wprowadzani do praktyki.

Bachata

Zmysłowy taniec wywodzący się z Dominikany. Towarzyszy mu muzyka romantyczna i rytmiczna. Dzięki prostej linii melodycznej gwarantujemy, że jest to taniec dla każdego.

Zobacz również:


Taneczne urodzinki dzieci

2 godziny animacji, układy taneczne w grupie z instruktorem...

zobacz więcej »


Pokazy taneczne

Para taneczna Jan i Luiza...

zobacz więcej »


 

 

Lekcje indywidualne

 

zobacz więcej »


Lekcje tańca dla par ślubnych

Przygotuj niesamowity i niezapomniany pierwszy taniec...

zobacz więcej »


Wynajem sal

Zapraszamy do skorzystania z oferty wynajęcia Naszych sal...

zobacz więcej »


Nasza oferta to szeroka paleta rozmaitych stylów:

  • tańca towarzyskiego, tańca współczesnego,
  • latino, salsy, jazzu,
  • hip-hop, breakdance,
  • zumba.

Zachęcamy do polubienia naszego profilu: