Zajęcia Taneczne

Brzdące Ogólnorozwojowe 

Zajęcia taneczne polegające na rozwijaniu ogólnej sprawności fizycznej,  nauki rytmiki, krótkich choreografii tanecznych i przede wszystkim na dobrej zabawie, aby dziecko chciało przychodzić na zajęcia z własnej woli.  Dzieci na zajęciach poznają podstawowe kroki tańców z różnych styli tanecznych.

Brzdące - Breakdance 

Grupa wiekowa 4-6 lat. Na zajęciach dzieci poznawać będą elementy tańca breakdance. Ponadto ćwiczenia ogólnorozwojowe i elementy gimnastyczne prowadzone na specjalistycznym  podłożu (maty sportowe).

Breakdance młodzież i dzieci

Na pewno nie raz widzieliście ludzi, którzy wyginają swoje ciała na 100 różnych sposobów skaczą na rękach, a do tego jeszcze kręcą się na głowie. To właśnie na naszych zajęciach nauczycie się rytmiki, zwariowanych kroków, trudnych ewolucji akrobatycznych i figur, o których istnieniu nie mieliście nawet pojęcia. 

Brzdące - Balet

Taniec klasyczny pozytywnie wpływa na koordynację ruchową, równowagę, prawidłową postawę ciała a także pobudza wyobraźnie i kreatywność dziecka. Na zajęciach dzieci poznają podstawowe kroki tańca klasycznego, uczą się obrotów oraz krótkich choreografii przy akompaniamencie muzyki klasycznej.

Zumba kids 

Zajęcia te łączą w sobie elementy fitnessu oraz świetnej zabawy. W trakcie treningu dzieci uczą się tańca, koordynacji, pracy w zespole oraz nawiązują nowe kontakty. Zajęcia fizyczne dla dzieci, pobudzają prace ich mózgu oraz wpływają na prawidłowy rozwój naszych pociech.  Dzięki znanym przebojom dzieci chętnie wykonują wszystkie układy choreograficzne.

Cheerleaders

Łączy w sobie elementy akrobatyki, gimnastyki, hip-hopu i wielu innych stylów tanecznych. Jest to choreografia wykonywana w celu dopingowania zespołom sportowym podczas ich rywalizacji.  Chcesz dopingować swoją drużynę podczas imprez sportowych w naszej gminie? A może uczestniczyć w różnego rodzaju pokazach? Jeżeli tak to dołącz do nas!

Hip-Hop Dzieci Szkolne

Zajęcia Hip-hopu, które obudzą w dzieciach ich wewnętrzny potencjał taneczny. Niesamowite poczucie humoru prowadzącego, atmosfera, i zabawy, które wprowadza sprawi, że dziecko będzie chętnie uczęszczało na zajęcia, zyska nowe umiejętności, poprawi swoją kondycję fizyczną i zdobędzie nowe znajomości.

Taniec towarzyski Dzieci Szkolne

Zajęcia taneczne polegające na nauce kroków i figur podstawowych w tańcach takich jak: samba, cha-cha, jive, walc angielski, quickstep. Pary i solistki przygotowywane są do udziału w turniejach tańca.

Taniec współczesny i jazzowy 

Taniec oparty na idei baletu, pozbawiony jednak jego sztywnych zasad, dzięki czemu stał się luźną formą tańca. Taniec ten w  szczególności kładzie nacisk na pokazanie emocji tancerza, stara się opowiedzieć odbiorcy pewną historię poprzez ruchy charakterystyczne dla rodzaju tej opowieści. W choreografii mogą mieć także miejsce elementy akrobatyki

Show Dance - Formacja

Zajęcia skupiające się na stworzeniu zgranej formacji tancerzy. Taniec ten łączy różne style taneczne, miedzy innymi - taniec towarzyski, współczesny, elementy akrobatyki oraz aktorstwo. Na zajęciach tancerze nauczą się współpracy, będą miały możliwość wyrażenia siebie a układy taneczne zapewnią świetna zabawę.

Hip-Hop Młodzież 

W tej grupie zadbamy o ekspresję swobodnego ruchu oraz będziemy Was zaskakiwać ciekawymi choreografiami. Siłą Waszą będzie przede wszystkim improwizacja i tworzenie własnego stylu bazującego na wielu różnych technikach tanecznych. Poczuj swoje ciało w rytmach Hip–Hopu. 

Breakdance młodzież 

Na pewno nie raz widzieliście ludzi, którzy wyginają swoje ciała na 100 różnych sposobów skaczą na rękach, a do tego jeszcze kręcą się na głowie. To właśnie na naszych zajęciach nauczycie się rytmiki, zwariowanych kroków, trudnych ewolucji akrobatycznych i figur, o których istnieniu nie mieliście nawet pojęcia. 

Solo Latino Fit 

To zajęcia które dedykowane są dla kobiet. Łączy w sobie rytmy muzyki latynoskiej. Cechuje się zmysłowością, ekspresyjnością.  Sprawia, że kobieta może poczuć się wyjątkowo a dodatkowo kształtuję on kobiecą sylwetkę dzięki elementom fitnesu. 

High Heels/ Sexy Dance

Zajęcia dla kobiet cechujące się zmysłowością. Podczas nich nauczysz się poruszać na obcasach i wyzwolisz swój seksapil. Poczujesz się bardzo kobieco, a szpilki staną się twoimi najlepszymi przyjaciółkami.

Taniec Towarzyski Dla Dorosłych 

Taniec jest podziwiany od wieków. Teraz Ty możesz poznać magię jaką kryje w sobie właśnie taniec towarzyski. Na naszych zajęciach oferujemy naukę takich tańców jak: samba, chacha, rumba, tango, walc i wiele innych.... Do tańca towarzyskiego potrzebny jest partner/partnerka aczkolwiek jeśli go/jej nie posiadasz my zapewnimy Ci asystenta/tancerza. Zajęcia taneczne to również doskonała okazja do nawiązania nowych ciekawych znajomości. Przyjdź już dziś a niebawem przekonasz się jak taniec odmienił Twoje życie. 

Bachata

Zmysłowy taniec wywodzący się z Dominikany. Towarzyszy mu muzyka romantyczna i rytmiczna. Dzięki prostej linii melodycznej gwarantujemy, że jest to taniec dla każdego.

Tango argentyńskie

Wywodzące się z Argentyny tango cechuje ekspresyjność. Jest to taniec pełen emocji, więc przyjdź i wyraź swoje uczucia za pomocą ciała!

Taniec Towarzyski Grupa Weekendowa 

Jest to grupa stworzona z myślą o tych, którzy w ciągu tygodnia są bardzo zapracowani i popołudnia wolą spędzać w zaciszu domowym.
Możesz poczuć magię tańca w niedzielne popołudnie. Poznasz między innymi sambę, cha chę, rumbę, tango, walca oraz wiele innych tanców.

 

Zobacz również:


Taneczne urodzinki dzieci

2 godziny animacji, układy taneczne w grupie z instruktorem...

zobacz więcej »


Pokazy taneczne

Para taneczna Jan i Luiza...

zobacz więcej »


 

 

Lekcje indywidualne

 

zobacz więcej »


Lekcje tańca dla par ślubnych

Przygotuj niesamowity i niezapomniany pierwszy taniec...

zobacz więcej »


Wynajem sal

Zapraszamy do skorzystania z oferty wynajęcia Naszych sal...

zobacz więcej »


Nasza oferta to szeroka paleta rozmaitych stylów:

  • tańca towarzyskiego, tańca współczesnego,
  • latino, jazzu,
  • hip-hop, breakdance,
  • zumba.

Zachęcamy do polubienia naszego profilu: